Teleporady

Zamów szybko e-receptę nawet w 15 minut

Antykoncepcja
hormonalna

Usługa skierowana do Pacjentek, które przewlekle stosują antykoncepcję. Zdalnie nie dobieramy leków. Możemy kontynuować Twoje leczenie bez wychodzenia z domu.

Zalecane jest dołączenie dokumentacji ale nie jest to konieczne. Jeżeli posiadasz zaświadczenie lekarskie alba starą receptę (można ją pobrać z portalu www.pacjent.gov.pl) – dołącz. Jeżeli nie byłaś u ginekologa w ciągu ostatniego roku lekarz odmówi wypisania recepty w trosce o Twoje zdrowie.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowo innych leków to wypełnij ankietę „pozostałe leki – Recepta online” – bez dodatkowych opłat (wypełniasz 2 formularze, płacisz jeden raz).

zamów

pierwszy raz 70 zł
każdy kolejny 50 zł

Leki pozostałe
- kontynuacja

Usługa przeznaczona dla Pacjentów, którzy przyjmują leki na stałe. Zalecane jest załączenie dokumentacji medycznej w każdym przypadku.

Mamy możliwość refundowania leków! Warunkiem koniecznym jest dołączenie: - zaświadczenia lekarskiego z kodem choroby, datą oraz pieczątką lekarza wystawiającego, - lub wypisu szpitalnego, - lub wydruku wizyty lekarskiej, którą można uzyskać z rejestracji swojej przychodni bez konsultacji lekarskiej

UWAGA
- potwierdzenie starej recepty nie jest honorowane przez NFZ do refundowania leków

zamów

pierwszy raz 70 zł
każdy kolejny 50 zł

Antykoncepcja
awaryjna

Jeżeli potrzebujesz e-receptę na antykoncepcję awaryjną zapoznaj się z poniższymi informacjami dotyczącymi tej metody zapobiegania ciąży a następnie wypełnij ankietę medyczną.

Lekarz po zapoznaniu się z ankietą wystawi e-receptę, którą można zrealizować w dowolnej aptece w Polsce. Jeżeli będzie miał jakiekolwiek wątpliwości to najpierw zadzwoni do Ciebie.

zamów

pierwszy raz 70 zł
każdy kolejny 50 zł